Srpen 2015

Definitivní odchod

15. srpna 2015 v 14:33 | Saanma
Nakonec, nakonec každý vyroste. Pochybuji, že tenhle článek vůbec někdo čte. Nejspíš ne, ale to je mi jedno, nevadí mi to. Protože to dělám především pro sebe. Potřebuji to ze sebe dostat.

Jsem skoro osmnáctiletá holka, holka s velkými sny a mám si to konečně urovnat. Takže budiž, urovnám si to. Mysterygirl je už minulost. Bylo to tu krásný, naplňovalo mě to a jsem za to ráda. Byly roky, kdy mě blog držel na nohou jako jedna z mála věcí. Inu, ale dneska jeśou věci jinak. Nebaví mě ztrácet čas hrami, protože se dějí mnohem důležitější věci. :) Znáte to.

Změnila jsem se. Z rokového dítěte, díky škole jinak jsem vlastně vždycky byla ten pohodář s pončem a slamákem na hlavě. Vždycky, a proto jsem neskutečně ráda, že jsem se dostala tam, kde jsem.

Je na místě prostě dát sbohem věcem, které už nefungují a proto to udělám. Už jsem mučila mnoha událostmi a dneska už nechci, nechci se trápit, nemá to smysl. Život si mte naplnit důležitými věcmi, ne zlobou, ne hvěvem, ne lítostí. to by ten život stál pěkně za h*vno. :)

Takže jo sakra, končím. Mám svůj blog, na něm si píšu a nejspíš ho přestěhuju, nebo ne. Uvidím, záleží jen na tom, jak se rozhodnu. :)

kdyby mě někdo hledal, jsem tady : pribehy-by-saanma.blog.cz