Duben 2015

Iggy Azalea - Trouble ft. Jennifer Hudson

27. dubna 2015 v 11:16 | Saanma |  play

Jo, když tyhle dvě se daly dohromady, zní to skvěle. :)Meghan Trainor - Dear future husband

23. dubna 2015 v 11:09 | Saanma |  play


Už to zní trošku jinak než předešlé dvě její písničky a je to zase strašlivě barevné, milé a vtipné. Možný budoucí manžel by se tím asi řídit měl. :) Není to nic nesplnitelného.

Olly Murs - Seasons

20. dubna 2015 v 10:59 | Saanma |  play
Zamilovala jsem si další píničku, text je taky úžasný, nápad taky. Tak co vy lidi, líbí? Posloucháte Ollyho? A nebo vám vadí, proč? :) Napište do komentářů.

Vojenská služba

14. dubna 2015 v 10:51 | Saanma |  Saanma
Už to tu žije pár měsíců, možná jen týdnů, v odhadování nejsem moc dobrá, každopádně je to už delší čas, kdy se tyhle věci začaly řešit. No, popravdě stále nevím, co si mám myslet. Když začnu od základu, kdyby byli lidé moudří a báli se válek apod. Nezrušili by povinnou vojenskou službu. Protože, nebude si snad nalhávat, že ty lidi, co zrovna máme nás dokáží všechny zachránit. Neznám přesný počet, ale řekněte mi, kolik jich je mimo ČR a kolik jich doopravdy něco dělá.

Neříkám, že bychom se měli bát každého pavouka v koutě, jen by se mělo myslet na všechno. Pro jistotu. Kdyby něco narychlo vypuklo, polovina lidí (možná i víc) by nevěděla, co dělat. Hysterické záchvaty by asi byly na místě. Jsme malí, maličkatí... A EU? Chcete abych se začala smát? Kde máte to, že by nás opravdu někdo chránil? Kde? Nakonec se nikdo nebude dívat na cár papíru. Nelze, proboha spoléhat na to, že někdo dodrží slovo. Podívejte se mezi běžné lidi, řekněte mi, kolik z nich vždy dodrželo své slovo... No, asi jich moc nebude, že?

Navíc, jen na dva měsíce? Za dva měsíce se naučíte základ, ale na základech se vždy musí stavět. Musí, protože jinak na základy zapomenete.

Prý by to mohlo být povinné i pro dívky, což také nikomu moc úsměvů nevykouzlilo. I když mám kamarádku, která by se tam vrhla hned... A upřímně, jsme opravdu malí a jediné, na co se dá spolehnout jste vy sami, tak nad tím popřemýšlejme. Ano, sebere vám to čas (ale co vám čas nesebere?) ano, nejspíš to asi bude bolet, ale když budete v ...potížích budete si vědět rady. To mnohým asi nedochází. Protože, co se stane, když dojde zásoba vojáků ke konci? Co? No a případě, že nechcete zemřít nebo simulovat, tak byste asi mohli zvednout šunky z gauče.

Zkritizujte mě, šup, do toho, ale řekněte mi jednu věc.... Co byste dělali, kdyby bylo všechno v pytli?

Pozice jelena

8. dubna 2015 v 22:56 | Saanma |  Z deníku středoškoláka
vintage animated GIF Mám takový problém, nerada volám lidem. Napíšu zprávu, to ano, ale volat? To mě fakt něco musí donutit. Můj táta to má naopak, nesnáší psaní zpráv. Teď si jen představte komunikaci nás dvou. :D To je prostě úžasný. Krom toho, že jsem prostě nějak postižená a přijde mi stále podivné mluvit do krabičky, mám ještě mnoho nešvarů.

Třeba, výhradně používám svůj šest let starý mobil jako budík a mp3, jo sem a tam někomu napíšu, ale to se procentuálně neblíží k tomu ostatnímu. Nehraju na něm hry, ona by tam taky asi žádná nešla. :D Alespoň netrávím tolik času tím, že sedím na záchodě a překonávám rekord (jeden takový exemplář doma mám, je to ušatý a okatý, malý a je to moje little sister)


Nový vzhled

6. dubna 2015 v 10:17 | Saanma |  Informace
Je to sice delší dobu, co jsem tento film viděla, každopádně na mě má pořád vcelku veliký vliv. No a tak mi to nedalo a musela jsem se pokusit udělat vzhled na blog. Že se s tím člověk doopravdy pere, když to delší chvíli nedělal, je hold vidět. Trochu jsem to nedomyslela a ano, jsou na něm větší mouchy než obvykle. No, co, někdy hold nemá člověk svůj den. :D A pak mě strašně moc inspirovala grafika na téma Hunger Games, kde je znak "politý"/"potřísněný" krví. Takže ano, zase jsem se projevila jako patlal první třídy, ale komu to vadí? Mě ne. -_-

Brzy asi udělám nový, ale tenhle tu chci alespoň na chvíli nechat. I když je fakt trochu nepovedený, tak se mi líbí. :)

Epická melodie

4. dubna 2015 v 8:53 | Saanma |  playV Poslední době se vracím k psaní a není nic hezčího, než když se to doplní o nějaký hezký zvuk, melodii. Tak jsem se hrabala youtubem a hledala, hledala. Samozřejmě jsem se zase našla u podoných věcí jako je ta nad tímto popiskem. Člověka to hned nabudí a mě osobně se hned rozeběhne fantazie (takže bych si to mohla stáhnout do mobilu, a pak poslouchat ve škole :D epický toť nápad).

A co vy posloucháte rádi? Rock, metal, pop? Něco jiného a proč? Vždycky mě zajímalo, co si vybírají druzí - protože to o nich sakra mluví. Vlastně, řekněme si to hezky na rovinu, všechno, co děláte nebo ne, mluví za vás. Nemusíte říkat, že jste melancholičtí, stačí říct, že posloucháte třeba Evanescence. :D (Ano, poslouchám tu skupinu.) Víte, co vás k dané hudbě táhne a proč? Vždycky se vám něco musí líbit, otázkou zůstává, zdali to dokáže znanalizovat.

Školička :D

2. dubna 2015 v 21:39 | Saanma |  Z deníku středoškoláka
Duben. Už je zase duben. -_-
Pak už jen květen a červen..br... Nějak brzo lidi, zase nějak brzo všechno skončí. No, co napsat o tom, co se stalo mezi posledním zápisem a teď. ano, mohla bych to najít v deníššku, ale ne, nějak se mi fakt nechce. :D

Nechápu školský systém, polovinu věcí nikdy nepoužijete a výmluva na to, že to budete muset naučit svoje děti? Proč je učit něco, co prakticky nelze využít? Hm? Hm? Nic, žádnej důvod není.

Inu dobře. Necháme to být, stejně to jaksi nemohu změnit, teď, těžko někdo bude poslouchat sedmnáctiletou holku, která vypadá, jak vypadá. Což je taky pěkná číčovina. Nedávno jsem řešila s jednou kamarádkou takovou věc...znám plno krásnejch a chytrejch holek, fak, ale místo toho maj kluky holky, co jaksi ztratily rozum a no, nebudu řeščit otázku krásy. Protože pro jednoho jste super oškliví a pro druhého naopak, to jak to vidím já nezmění to, jak to vidí druhý. Každopádně to je trochu na hlavu... Proč se lidé schylují k tomu, jak vypadá jejich schránka? Proč? Vždyť uvnitř lidé vypadají fakt jinak, úplně jinak... To, že někdo vyhrál loterii a dostal tělo, jaké dostal, ještě neznamená, že je to člověk milý, hodný a úžasný. To prostě takhle nefunguje.