Březen 2015

Ráda bych se vrátila

13. března 2015 v 11:53 | Saanma |  Z deníku středoškoláka
Nemyslela jsem si, že by se mohly stát věci, které se staly. Ani, když právě probíhaly, nedokázala jsem uvěřit, že se děje, že je to tady zase a nic s tím nenadělám. Že opět musím opustit přítelkyni, abych ji později mohla snad najít. Nemění se to. Všechno je stejné. Pořád tajně pláču nad výdělkem, zlobím se sama na sebe i na jiné, protože si pořád myslím, že takhle to skončit nemělo. Ale já jsem s tím nezačala...přesto nemohu říct, že ta fatální chyba není i na mých bedrech. Nedokázaly jsme se udržet spolu. Nedokázaly a musíme za to platit.


Lenny - Bones

12. března 2015 v 20:17 | Saanma |  play
Tak, něco z české produkce, ač zpěvačka zpívá anglicky. :) Písnička je úžasná a řadí se k mým oblíbeným, doufám, že se bude líbit i vám. :)


Zpět na blogu

8. března 2015 v 18:50 | Saanma |  Saanma


Od roku 2009? Šest let? Už to bude šest let? Ten čas letí, lidi. Hodně jsem přemýšlela, jestli to má ještě smysl, zdali Kiley ještě přijde, zdali se to tu dá dohromady... Chtěla bych to? Je už březen, poslední pokus o článěk vyšel v lednu. Vážně se zase objevila možnost utéct a všechno zbořit. Bylo by to tak dobře?

Jsem člověk, který, když odchází, pálí mosty. Nikdy se totiž nechci podívat zpět, zabírá to velmi času a je to v budoucnu k ničemu. Buď jsem se poučila tenkrát nebo ne, nemá cenu se vracet. Takže ano, až jednou budu končit, tak s dodatečným souhlasem Kiley všechno spálím, ano, internet je sice nekonečný a někde možná budou kopie něčeho, ale nebude to na jednom místě.

Dostávám se k jádru věci. Chci se vrátit, chci si najít čas a někdy něco napsat. Chci to, protože mi to chybí a jsem šťastná, že se někdy objeví komentář. Ačkoliv blog funguje spíš jako deníček, tak do deníčku vám nikdo nikdy nic nenapíše krom vás ( pokud ano, zabíte ty nevychovance :D ). Vracím se. Vážně. Našetřím si čas, pročistím mysl. Prostě bude líp a snad zase naberu nějaké čtenáře, nezáleží na počtu, i kdyby byli dva je mi to šumák, i pro dva lidi by to smysl mělo. :)

Nyní jsem nuceně doma s antibiotiky, takže mám vcelku čas napsat něco navíc a napřed, udělat design a pokouknout se i po jiných úpravách. Takže děti, jsem zpět.