Leden 2015


Přeložené tagy

28. ledna 2015 v 10:23 | Saanma |  tagy - zábava
Ze stránky zde , jsem se rozhodla přeložit tag. Můžete využít bez použití zdroje, pokud využijete, napište mi, rda bych si přečetla. :)

1. Věc bez které neopustíš dům?
2. Nejoblíbenější značka make upu?
3. Oblíbená květina?
4. Oblíbený parfém?
5. Oblíbené obchody s oblečením?
6. Jehly nebo nízké boty?
7. Máš dobré známky?
8. Oblíbené barvy?
9. Piješ energy drinky?
10. Piješ džus?
11. Plaveš rád/a?
12. Jíš hranolky vidličkou?
13. Oblíbený hydratační krém?
14. Chceš se vdát brzy?
15. Jsi často thrlý/á?
16. Věříš v duchy?
17. Máš nějaké fóbie?
18. Koušeš si nehty?
19. Měl/a jsi někdy blízký prožitek smrti?
20. Piješ kafe?

Atak na učitelku

27. ledna 2015 v 14:14 | Saanma |  Z deníku středoškoláka
Znáte to, každý máme alespoň jednoho kantora, který neví, jak chodit v tom všem a díky tomu je jako slon v porcelánu - neví, kdy má být hodný a kdy ne. Jednu takovou učitelku jsme do dneška měli, kantorka nebyla vyloženě špatná, jen po nás chtěla moc informací a občas, když jí chytl rapl, dokázala nevědomky lidem ublížit po citové stránce. Přesto si pořád nemyslím, že by byla čistě zlá, jen neví, jak se chovat. Poznám lidi, co ubližují schválně a mají z toho neutuchající radost - ty bych nejradši... nebudu šířit násilí. :D

No a dnes jsme ji měli naposledy ve školním roce - hodně lidem se ulevilo, patřím mezi ně. Nějak extrémně jsme si nesedly, ale nechaly jsme to být - nač se snažit o něco, co nemůže být? Nikdy bych jí ale nechtěla ublížit, narozdíl od mých spolužáků. Ti si připravili plán - křídy namočili vodou nebo do lepidla, křídový prach jí daly na kantorskou židličku a na okno, které ona speciálně otevírá dali lepidlo. Potom, co si ulepila ruku, ihned zamířila umýt si ji a když se vrátila, uviděla i prach na židličce, který musela z potahu "vyplácat", tudíž zamířila zase k umyvadlu. Myslím, že když už chňapla za otevírání okna, měla jasno. No, nakonec řekla něco ve smyslu, že jí je líto, že v nás vyvolala takové emoce - potřebu ji ublížit a že to asi řekne na školní radě. Jak jí to ale udělalo špatně, jsme se dozvěděli až chvíli na to, kdy už nemohla skoro dýchat - některé holky schválně vystříkaly voňavky a spreje (učitelka to nesnášela). Musela si to okno otevřít a plně se nadechnout, ačkoliv jí to moc dobře nešlo, vypadalo to trochu jako, když jsem já dostávala astmatické záchvaty na začátku. Rozdýchala to a řekla nám, že jestli si myslíme, že to její otevírání oken bylo proti nám, tak nebylo, jelikož má problémy s dýcháním a nedokáže v uvzavřeném a začmouděném prostoru dýchat.

Tag - škola

25. ledna 2015 v 15:40 | Saanma |  tagy - zábava
Chodíš ráda do školy?
- Dalo by se říct, že teď už jo...Na základce to byl boj, střední mi je lehce milejší. :)

Chtěla bys radši studovat nebo pracovat?
- Spojila bych to dohromady, jelikož, jak všichni víme, člocěk se učí celý život. :)
Jak dlouho se denně učíš?
- Denně? To byl vtip, že jo? :D Já si sem a tam něco přečtu ráno v buse nebo až když v pět přijedu domu, ale denně to fakt není.

Vampire Academy

19. ledna 2015 v 12:03 | Saanma |  recenze filmů

Up - Demi Lovato a Olly Murs

15. ledna 2015 v 14:14 | Saanma |  play

Jedna krásná písnička, která vás na třetí poslech vezme za srdce. :D Protože původně jsem ji vůbec ráda neměla, přišla mi děsná....Tak jsem to nechala odložit a teď se mi líbí. :D Máte to někdo jako já? :)

I´ll see you in my dreams - cover

7. ledna 2015 v 11:52 | Saanma |  play


Zní mi to úplně jinak než původní písnička, kterou mám doopravdy ráda. Kdybyste nevěděli jaká to vlastně je, vyhledejte si na youtube to, co mám v nadpisu. :D Příjemné poslouchání. :)

Dva týdny a klid 1/2

5. ledna 2015 v 11:14 | Saanma |  Z deníku středoškoláka


cat animated GIF

Dva týdny prázdnin. Myslela jsem si, že něco udělám. Samozřejmě jsem nic neudělala. Nechtělo se mi. Jsem lemploidní. Chtěla jsem napsat do soutěže, ale napsala jsem jen a pouze jeden odstavec - to musím prostě zvládnout deadline je konce ledna. Začala jsem psát do nového deníku, myslím, že jsem trochu prozřela. Ne všechny věci jsou takové, jakými se zdají. A mezi to patří i zmiňovaný gentleman.

První článek roku 2015

3. ledna 2015 v 11:29 | Saanma |  Saanma
Tak jsme úspěšně jsme přežili Vánoce a Nový rok, což je opravdu dobře, můžeme tudíž pokračovat v práci. Všimla jsem si, že si lidé pořád dávají nějaké předsevzetí, což je úsměvné, protože známe to, nikdy toho moc nesplníme. Pokoušíme se, snažíme se, ale nikdy to nevypadalo, že jsme to brali vážně. :)

Možná si zkusím dát book challenge, nevím, třeba šedesáti knih? Rozmyslím si to. Chtěla bych si doopravdy udělat seznam knih, které přečtu za rok. Tak to asi udělám na principu - přečtu - zapíšu a pak to spočítám.