Srpen 2014

Chvilkový nedostatek

13. srpna 2014 v 13:06 | Saanma |  Saanma
Mnoho práce, málo prostoru. :D Dobře, už mi to zase mele z cesty, jak jinak. Každopádně chci jen oznámit, že momentálně se vám nebude dostávat článků, jelikož jsem zaneprázdněna jistými věcmi, které mě donutily opustit místo pobytu z "doma" na "u babičky". Takže nemám přístup ke svým souborům ačkoliv internet jaksi taksi jde, hru mám, nemám možnost nafotit další díl Zlomu.

Což bych chtěla také rozvést, těch pár dní, co už nejsem doma (články mám přednastavené - někdy mě chytne strašná chuť psát a fotit, tak udělám třeba 4 díly - a znáte to nechat všechno vyjít v jeden den není to pravé ořechové) mě napadlo, že bych se blogu přeci jen věnovat doopravdy mohla, že mám vlastně času celkem dost. Jen si nejsem jistá, jak to bude po čas, kdy mě má milovaná matka přihlásila do tanečních - uvidíme.Každopádně bych chtěla to tady konečně nakopnout. :)

Pomalu se připravuji na další možné komiksy, které jsem jži dřívě zmínila, myslím si, že mají celkem potenciál. Trošku jsem zapracovala na příběhu, mohlo by to být dobré. :)

Prozatím zdar!

_____________________________________________________________________________________________

Špatná zpráva : Počítač (ten náš je velmi starý a chodil už od dvou berličkách) přestal fungovat, podle informací, které se mi donesly z domova, není schopen navázat spojení s internetem a tak končí veškerá legrace. Tomu se říká ironie, že když vás zrovna chytne nálada, víte přesně, kam má postava jít, tak se něco jednoduše pos... je mi to líto, ale přinejmenším do vánoc nemám šanci. Zatím ale uvidíme, jestli po po návratu nedokážu spravit(třeba mu pořídím ještě podpůrná kolečka). :/

flowers aren´t bad

12. srpna 2014 v 9:01 | Saanma |  Oblečení

Líbí?

7.díl - V utajení

4. srpna 2014 v 7:23 | Saanma |  Zlom

Z předchozích dílů: Kimberly je chycena, nevzpouzí se a odchází v doprovodu čmuchala. Nový nejvyšší tribunál, který momentálně společenstvo mystických stvoření má pod palcem přichází s odhodou, která se neodmítá. Kimberly pakliže splní úkol dostane doživotní svobodu a bude jí umožněno projevit se i ve vyšších postech.