Červenec 2014

6.díl Vrátíme tě zpátky

31. července 2014 v 12:12 | Saanma |  Zlom

Z minulých dílů : Kimberly našla viníka, který ji prozradil. Beth neváhá a práskne její polohu znovu, zrovna, když Kim zavolá o pomoc její strará přítelkyně. Kimberly je chycena a nese to špatně.

Pár zachráněných fotek II.

25. července 2014 v 15:06 | Saanma |  Saanma

Várka č.2, zachránila jsem totiž fotky jen z jednoho dílu komiksu. Nemám ani hlavní fotky. :D Možná když prohlédnu počítač... Více v c.č.

5.díl - Máme problém

24. července 2014 v 7:23 | Saanma |  Zlom

Z minulých dílů: Kimber našla zrádkyni, která podala místo jejího působiště. Veze jí k soudu, který rozhodne o výši trestu. Kimber se snaží bývalou spolužačku pochopit, ale ať se snaží, jak se snaží, nic, co z ní dostane jí nedává smysl.

Kluci a jiné poznatky II.

23. července 2014 v 16:11 | Saanma |  Kluci


Další díl, konečný z dvoudílného seriálu. Snad vám to alespoň trochu pomůže drahé dámy a slečny, snad. Ono není nad řečení : "Ženy jsou z Venuše, muži z Marsu." Přeci jen je ale pozitivní, že jsme ve stejném vesmíru a také dost blízko u sebe v rámci relativity. :)


smysluplnost

19. července 2014 v 9:17 | Saanma |  Saanma
Asi se mi stává, že tu a tam napíšu pěknou blbost. Neříkám, že je to kvůli horku, nedostatku vody - jen najednou je trochu těžší napsat cokoli. V hlavě si to sesumíruju tak, jak to má vypadat, aby to mělo nějakou tvář, pak ale zasednu za počítač a trvá mi dlouho, než mi dojde, jak to mělo být a přesto se z té hlavy nepřenese všechno.

vznikají kouskovité myšlenky, nedokončené, nepřesné, umělé věci

V hlavě mám strašný šum, skáču z myšlenky na myšlenku. Bohužel ale neznám cestu nazpátek, abych to mohla napravit. Máte to taky tak? Někdy se mi zdá, že mám v hlavě totální error. Černo. A pak se prostor zaplní a není to k vydržení...

Ošklivé káčátko !? - Prosím tě, tohle není správný systém.

18. července 2014 v 19:49 | Saanma |  Témata týdne

Tak za prvné, nikdo, nikdo není ošklivý. Kdepak asi beru tu jistotu, že? Jak si dovoluji zesměšňovat tento stálý pojem? Přátelé, povím vám to.

Ten pocit, když poznáte, že se vlastně neměníte

18. července 2014 v 16:04 | Saanma |  Z deníku středoškoláka

A přesně takhle cítí člověk, co zjistí, že se v jádru věci vlastně nic nemění. Už jsem to tu asi psala, že má svůj problém s "růžovými brýlemi". Jsem zkažený realista, ach. Tahle věc je jednoduše moje podstata, protože z toho všeho, co zmizelo zbyla ona a nějak to nevypadá, že by se chystala odejít. Nevadí mi, že vidím věci lepší, než jsou, ale vadí mi, že mi to ta realita vždycky neuvěřitelně bolestivě připomene. Bylo by mi mnohem lépe, kdybych se toho zbavila.

Když se z bílého světla na konci tunelu vyklube zahnívající kost

15. července 2014 v 22:29 | Saanma |  Z deníku středoškoláka

Musím se z něčeho vypsat a myslím si, že nejsem jediná, které se to stalo. Základka pro mě byla peklo na zemi, jedinný světlý bod pro mě byla střední škola. Dokázala jsem si předtsavit ty napůl známé tváře ze zkoušek a už jsem se tam viděla, jak jsem v pohodě, všechno je jak má být... Není.

Očekávala jsem vlnu zlepšení a vesmír se nezmohl ani na šplouchnutí. Opět tabulky. Jejich tabulkové systémy a naoko zdvořilé chování. Máte šanci abyste ukázali kým jste, asi prvních pár msíců. A pak jste dostali škatulku. "Věčný trojkař" "Pohodový čtyřkař" apod. Učitelé se rozhodnou, zdali jste tupí nebo ne a prosím, nerozčilujte se. Maminky, tatínkové a učitelé mají přece vždy pravdu, ne? Ach jistě, vy v to také asi moc nevěříte. Já taky ne.

Přitom nikdo neví, kým jste a víceméně je to ani nezajímá. Nač také? Budou vás učit pouze čtyři roky a už teď, když se na vás podívají, pociťují jistou kyselost v žaludku a v ústech. Možná jim je lehce nevolno.

Upřímně pro vás mám jen jednu radu. Zvedněte zadky a ukažte těm patolízalům, co by dneska maturity nedali, že vy jste jinek kádr, než si myslí. Ví o vás prd a už si na tom stavějí. S radostí jim sbourejte tradiční postupy a oni se ztratí. A pokud to lze, vypadejte při tom alespoň trochu dramaticky, jen aby to mělo šťávu.

Určili si závodní koně, ale neznají překážky. Blbci.

4.díl - Chycená

12. července 2014 v 7:23 | Saanma |  Zlom

Z minulých dílů: Kimber se dostala do ohrožení agentura ji našla a poslala jednoho ze svých na její chycení. Ona ale utekla a nechce se jen tak dát napospas.

Nové město a spousta problémů

11. července 2014 v 20:08 | Saanma |  Saanma

Už dva dny se snažím nafotit další díl komiksu Zlom, ale co náhoda nechce. Stáhla jsem si nádherné město... Nelze popsat. A hra začal blbnout. Simíci náhled vypadali jako z The Sims 1, hra padala už po krátkém čase. Nechtěla jsem se toho vzdát, ale nakonec jsem to udělala. díky tomu mi ale došlo, že si chci prostory focení "vymazlit" a tak na nich zapracuji.

V poslední době jsem zcela ujetá na nábytek a byty, bože, viděli jste někdy jaký domečky jsou na stránkách z cizích zemí? Cítím se plně zostuzena, že nevytvářím vlastní downloandy. Jenže já byhc to i snad dělala, kdyby to náš stařičký počítač snesl. Blýská se na lepší časy. :)

Omluvte mne, jdu stahovat nábytek. Snad do hry ještě něco nacpu bez toho, abych starouškovi ublížila. :D