Únor 2014

Střední škola - aneb jak zase nespadnout do toho, z čeho jste se vyhrabali

25. února 2014 v 21:20 | Saanma |  Saanma

Jsou věci, co vás posílí, málem zničí a změní - prostě a jednoduše, může se toho stát hodně, ale vtip je v tom, že zachováte chladnou hlavu. Chladná hlava je totiž odrazový můstek, od toho se dá odpíchnout, tady se musí začít.

Do zimy asi ne, ale hezké to je, ne?

18. února 2014 v 14:15 | Saanma |  Oblečení

V mé mysli začíná dominovat hnědá a já si začíánm uvědomovat, že můj šatník ji jaksi ve svých útrobách nemá. Když si najdeme, copak tato barva říká, tak je to vcelku neutrální věc. Prý jí nosí a mají rádi lidé, kteří stojí nohama pevěn na zemi. Je to barva spolehlivých a trpělivých lidí. :)

Something about...

14. února 2014 v 12:00 | Saanma |  Oblečení
Kdyby bylo léto,
kdyby bylo teplo,
kdyby nepšelo,
a nic se nešmudlilo...

Byl by perfektní den,
na to jít s tebou ven,
zlou náladu vem,
a vyhoď oknem.

A teď krutá pravda, mě básničky nikdy nešly.
:D


Víkendové vaření...

12. února 2014 v 21:03 | Saanma |  Oblečení

Aby jsme neskončili jako pejsek a kočička s dortem, volíme jednoduchost a základní řazení barev. Ne každý den je štastným a ne vždy se nám povede dát našem oblečení nějaký smysl. Ostatně, málokdo stíhá dávat všemu smysl.

Dnešní svět

6. února 2014 v 12:20 | Saanma |  Témata týdne


nešní svět. Řekněte mi něco o době, která nebyla na obou stranách řeky... poslouchám.
Jsem zastáncem názoru, že všechno má mnoho tváří a úhlů. Věci jednoduše nemůžeme brát takové, jaké jsou, už jen díky tomu, že existují. Trošku jsem ale odběhla od tématu. I dnešní svět má vícero stran a my se na něj nemůžeme dívat skrz prsty už proto, že v něm žijeme. A věřte mi nebo ne, existuje důvod, proč lidi neví všechno, ale jen něco.


2.díl - Neděj tu chybu

5. února 2014 v 19:20 | Saanma |  Zlom

Pohlédnutí zpátky : Nový tajemný spolužák nařknul Kimber (změna jména, původně Kate) z toho, že je čarodějkou. Kimber utekla domů a rozhodla se nevystavovat znovu nebezpečí, které jí v jeho přítomnosti očekává. Uběhlo pár dní a náš příběh je opět u naší hrdinky posílené novými informacemi.

Nová úvodní fotka

5. února 2014 v 10:10 | Saanma |  Informace

Líbí? :) Mě ano!

Předělávka

3. února 2014 v 11:39 | Saanma |  Informace

Přicházím s novými informacemi ohledně komiksu. Rozhodla jsem se předělat postavy a nezaručuji, že další dvě, které ještě nevystupují, ale jsou už zařazeni v plánu nebudu měnit. Prostě se mi nelíbilo mé zpracování. A už vůbec jsem se nemohla podívat, co jsem to napsala k prvnímu dílu. Jenže to už předělávat nebudu, protože by to bylo zbytečné. příběh už začal, tak existuje jen jeden směr a to je vpřed.

Pro ty, co nechtěli číst ten ohromný odstavec nahoře: Předělávám postavy. Možná je ještě předělám. Stydím se za první díl, dělám na dalším. -> Fotky a pár věcí k tomu v celém článku.

Zima už se snesla

2. února 2014 v 20:50 | Saanma |  Témata týdne
Zima. Pokud hovoříme o jevu v přírodě, mohu jen říci, že bychom k té změně nic moc cítit neměli. Je to přeci jen rozhodnutí přírody, ale člověk má odjakživa chuť posuzovat. Tudíž ano, jsou lidé, co jsem šťastní z té teploty okolo mínusů a bíle pokrytých cest, jenže řekněme si to. Jsou i druzí a ti naopak milují teplo (jen komáři a další krvepijci nám ničí ideu). Každé období má své plus a mínus. Ostatně jako kterákoliv věc an tomto světě, nikdy nenajdete nic, co by nemělo nejméně dvě strany.
(mediceye.blogspot.com)

ZIMA + sněhová koulovačka bez sněhu nejde (nepočítám variantu s balónky v létě, málokdo po sobě hází naplněnými balónky)
+ stavění sněhuláka (toho prostě z bláta nedáte)
+ boby, lyže atd. zimní sporty lze doopravdy většinou provozovat jen v zimě
+ ?
- zima, je prostě krutá (kašel, nachlazení atd.)
- v zimě je strašná zima (myšleno velmi vážně)
- musíte furt nosit čepice, nebo vám odpadnou uši nebo zledovatí hlava
- pro nás obrýlené vstup ze zimy do tepla, máme zamlžená skla a vidíme prd

(pavelrichter.net)

LÉTO + nikdy se nemůže stát, že byste umrzli
+ voda, voda, voda
+ volno, volno, volno (u nás školou povinnými)
+ mláďátka (pro chovatele)
+ - výlety (teď jak to počítat, do plusů nebo mínusů? - ne vždycky se vám chce ject někam do prčic)
- štípance
- voda, voda, voda ( ne vždycky chcete právě vodu)
- občas trochu moc teplo, až lidi prosí o zimu

Řekněme si to jednoduše, lidi vždy chtějí, co mít právě nemohou. V zimě letní den a naopak. Holky, co chtějí mít rovné vlasy mají kudrnaté apod. Vesmír ale není proti nám, to jen my vymýšlíme blbosti. :D