Leden 2014

Zdravím

30. ledna 2014 v 15:20 | Saanma |  Informace


Poslední článek vyšel v říjnu, pokud si někdo myslíte, že se stydím tak ano, zanechala blog blogem. A je mi to líto, protože ačkoliv nejsme aktivní, lidé sem pořád chodí. Jenže na to, abych mohla udělat něco rozumného čas nemám - vítejte na střední škole.

Nechci se vymlouvat, ale středoškoláci a vysokoškoláci ví, o čem je řeč. Než se dostanete domů a uděláte ze sebe člověka je už tak čas podívat se na seriál, který má x 3854 díl a o kterém stejně víte, že i kdyby jste se nedívali týden, stejně se moc nezmění. A pak, když v sobotu uděláte všechno do školy (v mém případě o víkendu celkově), jste rádi za to, že si můžete poležet v posteli, přečíst kus knížky... Prostě vypnout.

Každopádně, hlásím se nazpět jen díky tomu, že já budu mít momentálně prázdniny (chudák sestra je bude mít až v březnu) a tak se k něčemu dokopu. jediné plus, které shledávám za velmi důležité je, že dokážu už plně využít času, který mám a poněkud jsem zrychlila. Takže ano, mohlo by tu něco být a začínáme dizajnem. :)