Srpen 2013

1.díl - Vím, co jsi

30. srpna 2013 v 19:41 | Saanma |  Zlom

Když smrt vchází do dveří, nehází gesty, neukazuje na vás prstem, nechá vás ještě věřit. Počká si v temném rohu, vyčkává. Jako kdyby popíjela kávu a chtěla si ji plně vychutnat. Ke konci se zvedne a ladně dojde k posteli, usměje se na vás a ukončí to trápení.

Nadcházející školní rok

28. srpna 2013 v 13:06 | Saanma |  Informace


Je tu konec srpna a všichni víme, co to znamená. Kiley i já máem práce neustále dost a v případě prázdnin to byl jen slabý dovar, tohle bude škola lidi. Kiley se vřdy snaží o to nejlepší, co dokáže a já půjdu na střední. To bude trošku víc věcí najednou.

Přesto vím, že alespoň dva až tři články do týdne bych stihnout mohla, pokud toho zrovna moc nebude. Přibližně vím, co mě čeká, ale nevím jaká bude ta praktická část. Každopádně se strašně těším, jak jinak.

Buďte tolerantní, všichni víme, o čem je řeč. Jsou jen dvě věci, o které vás prosíme a to buďtě tolerantní a slušní. to člověk musí zvládat každý den, nikoho to ještě nezabilo. :)

Další část

25. srpna 2013 v 19:34 | Saanma |  InformaceVidíte ty výrazy? Vypadají jako kdyby byli opravdu ve škole. Což mi připomíná, že ta škola začíná brzy i pro nás, tím pádem jsem napsala informativní článek o tom, jak to tu asi bude. Snad to nějak udržíme. :) Víc fotek v c.č.

Život je jen další pojem

24. srpna 2013 v 19:19 | Saanma |  Témata týdne
Začněme tey tím, co by život měl být.
Život je termín, kterým označujeme žití jakéhokoliv tvora, v našem případě člověka. Od prvního dne, kdy začne samostatně dýchat až dokud zemře žije svůj život. Život je tedy sled skutečností, které jej vytvářejí. Ale jděme raději dál od přesně definice, neb nic tak přesného by nemohlo existovat a pokud ano, tak o tom nechceme slyšet.

Život. Když to vezmu z mého úhlu pohledu, je pro mě život příležitostí dokázat, že existuji pro jakýsi velmi dobrý důvod a ne pro ploužení se tou dobou, kdy ještě žiji. Můj život ještě nebyl zcela naplněn, protože jsem ještě skutečnou výzvu nedostala a tudíž ještě nemohu dokázat, co chci.

Čas a život... My nevíme, kolik času máme vyměřeno, naštěstí pro nás a tak můžeme časem mrhat. Poté je ale dost tvrdé, když už víte, že si pro vás jde zubatá a vy jste tím životem jen propluli a prostě nic, neužili jste si ho. Je to velmi deprimující.

Nebudu vás mučit těmi mými myšlenkami. Nechci vám krátit čas. Já jen, že nevíme, jestli ještě zítra spatříme slunce, měsíc, hvězdy. Nevíme, jestli znovu uvidíme lidi, se kterými jsme se pohádali a máme je přesto velmi rádi. Nevíme, kolik času zbývá a proto... Proto bychom měli dělat vše proto, abychom život žili, co nejlépe umíme a měli bychom být rádi, že tu můžeme být. Toť vše.

The Sims 4, lavina se hrne

17. srpna 2013 v 22:07 | Saanma |  Informace

the-sims-4
Mohli jsme si povšimnout takového většího boomu. Je potvrzeno, že pokračování hry The sims bude již v roce 2014. Hodně z nás od čtyřky čekalo hodně, dokud nepřišli prvotní fotografie a nepokazily náms snění o dokonalejších simících. Někteří z nás je naopak vítají s velkou slávou. Tak jaké to nakonec bude?

Lidi jsou blázniví

8. srpna 2013 v 12:35 | Saanma |  Saanma
Jen tak nahodile jsem pohlížela články na blog.cz, popadla mě nálada a chtěla jsem vyhledat něco z jiného soudku, paranormální jevy atd. Asi napotřetí jsem narazila ihned na dvě stránky. Jedna tvrdila, jak za všechno může Bůh, že všechno záleží na něm a vše mu je po vůli. Druhá zase tvrdila, že veškeré tyto jevy jsou projevy démonské, že duše a minulé životy jsou hry ďáblů spících v nás...

Upřímně, je mi jedno, kdo ěm stvořil, kdo tyhle nesmyslné šarády začal, ale jsme tu a prostě nensmíme věřit v čenobílý svět. I kdyby byla pravda, že na nás nezáleží, i kdyby byla pravda, že za nás hrají jiní, člověk si to emsí přípustit. Nevím, co všechno je pravda, co lež... A jistě, nemůže mi to být jedno, protože jsem člověk a jak jest známo, lidi chtějí odpovědi a vysvětlení. Ale co když člověk zjistí, že je jen figurkou na nějakém pitomém poli, že není nic... Zlomí se. Lidi se nesmí lámat. Lidé mají žít, snažit se změnit cokoliv, mají být šťastní a přesvědčení, že oni jsou tvůrci svého života. To je náš účel.

Ono je v podtstatš dost možné, že pravdu už známe, ale je lepší jí nevěřit, protože potom by jsme se báli. V případě, že rozhoduje Bůh, měli bysme se bát, že jsme nesplnili to, co on chtěl. V případě druhém yb jsme se měli obávat noci, protože to je rej všeho, co rádo zalézá do černých koutů dětských místností.