Červen 2013

Teplo & Zima

26. června 2013 v 18:04 | Kiley |  Kiley
"Jednou je horko, že bych nejradši skočila do vody a někdy je tak hnusně, že bych nevylezla ani ven."

Taky si to touhle dobou často říkáte ? Já jo. Ty změny počasí jsou hrozný ..

by:my-graphic-dreams.blog.cz

Předpověď počasí: http://pocasi.seznam.cz (nejlepší vyhledávání)

U nás naše denní teploty se pohybují okolo 11-13°C
- Zataženo s mírným větrem ze Severozápadu, slabým deštěm a dešťovými přeháňkami. Očekávanou mírnou zátěží 1.stupeň.
- Dopoledne má být 9°C + s menšími přeháňkami
- Odpoledne má být 13°C mračno
- Večer má být pčibližně 8°C + na noc má ještě víc pršet ..


A jak to vypadá u vás s počasím ?Jak na komiks? - Osobnosti

23. června 2013 v 17:01 | Saanma |  Návody
Momentálně jsi nejsem jistá, zdali jsem již zmínila důležitost postav. Pokud ještě zmíňka nepadla, tak ano, postavy jsou důležité! A to hodně.

Animace

23. června 2013 v 6:02 | Saanma |  Grafika
Když se člověk nudí, co neudělá, že? Dlouho jsem nesáhla na animaci, takže jsem si zvolila pravě tento způsob aktivity. :) animace naleznte v celém článku.

Kocovina všedního dne nikdy nevyprchá

22. června 2013 v 15:32 | Saanma |  Témata týdne

Ač by se mohlo zdát, že má autorka tohoto článku náladu pod psa, je to právě naopak. Sice zrovna nezářím štěstím a neusmívám se, ale určitý pocit štěstěny mne zasáhl. Téma týdne je kocovina a ani neuvěříte, jaké jsem měla dilema. Nemohla jsem se rozhodnout, co napsat a nakonec zvítězil prostý jazyk, místo splnění bodů načmáraných na kusu papíru. Naštěstí.

Kocovinou všedního dnech bych nazvala stav, kdy si člověk uvědomí, že jisté věci se opakují a nemá cenu se s nimi prát dál. Potom opravdu dostanete náladu po někom flaškou hodit (nebo se z ní napít - s tím ale ještě nemám zkušenost). Každé nové uvědomení reality je bolestná věc, protože svět možností se začíná stávat klecí pro slepice. Málo prostoru, nešťastná tma, ale máte stěstí, jste požádáni o to, aby jste fungovali dál. Spíše než požádáni, spíš máte povinnost pokračovat dál. (Aneb soucítím se slepicemi v klecích, které jsou nuceny vydávat vejce, i když nemají plnohodnotný život. Každý na tomto světě si zaslouží plnohodnotný život. Každý a tečka.)

Ale každá kocovina má vypracht, ne? Tento druh odejde jen když přestanete věřit, že svět je čenobílý a na vás je nanesena všechna čerň. Ono je někdy zdravé být optimistou, víte? (Říká člověk pesimista - klid, někdy si od černých myšlenek odklušu k barevné duze a jednorožcům.) Někdo ale dokáže v tomto stavu vydržet dlouhou dobu, někdo by to zas nesnesl ani na pět minut. Upřímně, každý alespoň jednou vzdal něco, když už prostě zrovna nemohl dál. Klidně, opočiňte si. Taky tu nejsme proto, abychom bojovaly celý život, jen jeho většinu. Ale bojobat je naší povinností, naším duchem. Přeci byste se nechtěli většinu života plácat v malé louži, když můžete skočit do moře!

Jak na komiks? - Děj

22. června 2013 v 7:46 | Saanma |  Návody


Další díl, kde vás srozumím s dějem, dalším pilířem dobrého příběhu.

Autorky

21. června 2013 v 14:19 | Kiley / Saanma |  Webmissky

Pracuje na blog.cz tak dlouho, jak existuje tento blog. Tato stránka byla založena roku 2011. Chtěla vyzkoušet, jaké to, mít takovou starost a zodpovědnost. Naštěstí se jí práce na tomto blogu zalíbila a do dnes přidává články na témata, která jí zrovna napadají. Mohli bychom jí říkat "Odbornice na vztahy", protože si založila rubriku, kde radí lidem. Nemusí to být vždy lidský problém, někdy se objeví i otázky spadající do hry a grafiky.

Její nej rubrika : PoradnaBloguje už nějakou chvíli, upřímně, když se to snažila spočítat, řekněme, že už by to mohlo být čtyři roky zpátky? Takže rok 2009. Jsou dvě věci, kterými vyniká. Psaní a kreslení. Kdyby měla dodat třetí věc, byla by to nejspíše láska k fotoaparátům a fotkám. Mírný nešťastník, protože dokáže nadělat hned několik problémů jedním tahem. (Viz smazání obrázků.)

Její nej. rubrika : Komiksy (Ty si ale bohužel smazala a teď pracuje na nově příchozích)


Debil se vždy najde

21. června 2013 v 9:52 | Saanma |  Saanma
Zabte mne a nechte mne shít v pekle!

Kleju na nebesa, protože jsem neuvěřitelný idiot. Jsem a hotovo. Včera tady machruji, jak v tom všem udělám pořádek a no... Myslela jsem si, že obrázky se ukládají i jinam než jen na blog. Mám pocit, že takhle to jednu dobu bylo. Teď už asi není, protože veškeré obrázky z komiksů a veškeré staré jsou pryč! Jsem idot. Idiot. Omlouvám se, pokusím se vše nějak napravit a opravit, ale už to nikdy nebude takové jako předtím. Kiley, já se omlouvám! Jsem ten nejhorší člověk na světě!

Přestávám skuhrat a jdu makat. :/

Toplist

20. června 2013 v 13:57 | Kiley |  Kiley
A máme tu návštěvnost za minulý týden
Návštěvnost za minulý týden (10.6. 2013 - 16.6. 2013) je:
Pondeli: 4
Utery: 5
Streda: 3
Ctvrtek: 4
Patek: 18
Sobota: 11
Nedele: 2

Celkem: 47

Změna je budoucností

20. června 2013 v 8:02 | Saanma |  Saanma

Takže, jukala jsem na uspořádání a upřímně, máme v tom strašný nepořádek. Strašný je ještě mírumilovné slovo. Věřte mi. Díky tomu jsem se rozhodla, že poupravím rubriky, články apod. Chci zvýšit přehldnost a upřímně, když se v tom neorientuji už ani já, tak jsme na tom špatně. :D Přeháním, ale někdy je pořeba udělat z komára velblouda. (A někteří z uás mají přeci jen rádi občasnou fantazii i u takovýchto věcí.)

Zdá se mi, že se docela pletu, takže to raději ukončím. Budu předělávat. A docela mě to začíná bavit. :)

Jak na komiks? - Nápad

19. června 2013 v 7:20 | Saanma |  Návody

Přeci jen, blogová sféra obsahuje hodně z nás, kteří vlastní jakoukoli hru, která lze ovládat a někdy nás prostě napadlo říci vlastní příběh. Příběh, který chceme všem říct a ukázat na něm, že i my máme co říct. Každý člověk se musí nějak vyjádřit, aby svět věděl, že jeho život není marný. Proto utváříme příběhy, pro pobavení, pro přeposlání vzkazu dál. :)