Leden 2013

Zlom

22. ledna 2013 v 17:57 | Saanma |  Saanma

Elementálové, čarodějové a čarodějky, upíři, vklodlaci, andělé, duchové, ďáblové. To je jen malý výpis toho, co se v Druhé říši vyskytuje. Jsme v jiné realitě, daleko od lidských neřestí a problémů? Jak kdy. Všichni jsou si podobní už jen tím, že jsou odlišní od lidí. Nemusí to být vidět na první pohled, ale velmi snadno to vycítíte, problém je v tom, že lidé jsou líní a tak je považují jen za vyvrhele. Outsidery, řekněme. Nebo se řadí do vyšších vrstev a jsou povýšení, náladoví a nepředstavitelně upovídaní.

Náš příběh bude nahlížet do života patnáctileté dívky, už odmala vědící, že není jako ty lidi venku. Bojující veškerými psychickými zbraněmi, kterými jako člověk disponuje. Z části, která člověkem je. Přichází půlrok po jejích narozeninách a začínají se dít věci, kterých se většina lidí bojí. I ona sama.

Ještě není vše plně promyšleno, ale tohle je hlavní myšlenkou, ma které tu bude všechno stát. Začná se mi to v hlavě vyvíjet, ale jak víte, ne vše je možné uskutečnit. No, budu se snažit. Myslím, že se vám to bude líbit, vzhledem k promyšlenosti díla, které hodlám později přizpůsobit něčemu jinému. :D

Leden

22. ledna 2013 v 17:36 | Saanma |  Saanma

Jukám do kalendáře a upřímě nevěřím svým očkám. On už je tu leden a za chvíli nám končí, což je ještě více udivující. Možná pro někoho spíše stresující. :/ A blog nám chudák jaksi pochází, stejně jako jeho kamarádi a správci, to je taky milé.

No, co tedy mohu stihnout? Vzhledem k věci, že jsem momentálně nemocná, mohlo by se mi povédst zprovoznit The Sims a ukutit první díl komiksu, ale nejsem si jista, zdali to bude hned zítra. Uvidíme, jak to bude s tou přeinstalací....

Mimochodem, mohli jste si všimnout, že i Kiley si udělala čas a napsala článek. Jsem ráda, že už to není tak hektické. Alespoň nějaké plus.

Trocha něžného děsu...

22. ledna 2013 v 17:24 | Saanma |  Oblečení
Něco trochu an podobné vlně, řekla bych. Když mě se zrovna spojení černé s jinými barvami líbí. Nemůžu si od toho odpomoct. :D Přiznávám se. I když osobně bych měla obavy, že z uvdených bod slítnu a rozplácnu se o chodník, hodí se k tomu a ano, jsou pěkné. :)

"Hudbou žijem"

19. ledna 2013 v 12:21 | Kiley |  Kiley

" Moje schovávačka od reality je hudba, protože má v sobě tolik emocí, kouzla
v kterém si uvědomím kdo jsem, odreaguje mě a čas v tu chvíli ubíhá pomalu. Na to, abych si v klidu
rozmyslela co bylo příčinou mé schovky. "Ego ft. Tomi Popovič - Každý deň (OFFICIAL VIDEO)