Leden 2012

Dva týdny volna

30. ledna 2012 v 7:01 | Saanma |  Saanma

Pro mě na blog, prosím... Vím, že to tu trochu flákám, ale mám docela dobrý plán v hlavě, ještě ho musím hodit na papír.
Navíc, můj mozek funguje nejvíc v klidu a teď, popravdě řečeno ho tu moc není. Jasně, taky jsem přeháněla s tou oslavou.. :D Necháme to až na narozeniny blogu, prostě ten čas..je ho strašně málo.


Ohne Probleme
Nebojte, komix musím dodělat, takže za měsíc čtyři díly. :D Já vím, zní to divně, ale já do týdne stihnu jen jeden.
Pokusím se udělat alespoň dva do týdne, stejně jsem o díl pozadu... :D A popravdě, průběh komiksu nechávám volně v hlavě dokud ho nefotím. Příjde mi to hezčí, než když mám přesně dané co můžu a co ne. Kecat si do toho ale nenechám, takže s tím ani nepočítejte.

Jinak mám menší blok, mám asi tři verze pokračování a nevím... Nevím, který tam dát dřív. Ani jedna z těch verzí není nějak moc dobrá (ve smyslu, že moc radosti si hlavní postava neužije) a taky tam musím šoupnout scénu Nesmíš...
Je to hold těžký no... :D

Blog

Chystám ty změny a neustále je měním, takže je to dlouhodobější, než bych chtěla.
Hlavně se musím rozhodnout, jak to všechno roztřídit... ( ne, Kiley, nejsem na tom závislá.. :D )


A taky Mysterymoon... Prostě vůbec nestíhám, nejde mi to.
Takže prozatím, naschle!!

Podivná nálada

29. ledna 2012 v 15:10 | SaanmaNějak se nemůžu přinutit k čemukoliv, co vím, že se mi dlěat nechce.... Uh, to zase ve škole dopadne!
Možná vám tyhle kecy vadí, ale věřte mi, tohle je jediné místo, kde jsou trochu vyslyšeny. Normálně nikoho nezajímá kdo je uvnitř mne zavřený, koho tam ostatní trápí... Záhada introverta, řekla bych.

Ne, že bych tvrdila, že se všechno ode dneška změní.. to ani náhodou, ale cítím v kostech, že to začíná. A popravdě se docela těším. Bude to krása, konečně se nebudu bát vystoupit z řady a zakřičet tu hrůznou pravdu, která mi po těch letech ulpěla na rtech. To, jak moc mi ubližují a je jim to fuk...a mě už vlastně taky.
Těším se, až vypadnu z té školy a půjdu tam kam chci. Změním se, ačkoliv chtít nebudu, protože budu muset a to mi příjde zázračné!

Nechápejte, já se taky občas nepochopím. Jen vím, že to bude dobré a to mi vážení, docela stačí.
Tímto vám přeji pěkný konec víkendu.


Saanma


Deník někoho kdo je sám sebou...

29. ledna 2012 v 12:01 | SaanmaJe to tu, zápisy mně samotné a mého druhého já. Nebojte, nejsem psychicky narušená, jsem zodpovědná a proto vím, že musím mít dvě duše. Tedy, spíš, jednu duši rozpůlenou vejpůl.
Ne, neám rozpolcenou osobnost. Je vtipné, kdy se sama sebe ptám, jestli je to možné... ale, když tak tu vedu ten rozhovor, tak je.

Trpím menší samomluvou, ne snad z důvodu, že by nebylo si s kým povída ale, že není o čem. Ne, fakt není. smířila jsem se, že mě nikdo celistvě nepochopí a je to v pohodě. Jsem ráda, že je každé ráno světlo, že vím kde jsem a kdo jsem a, nemůžu uvěřit, že to píšu..ale jsem ráda i za to kde jsem. Nemyslím tím lidi stejné krve jako já (tedy příbuzné), ale bohužel i ty co jsou v mé budově utrpení (tedy, ve škole). Nemám je ráda, ale mohlo by být hůř.

Jediná má potíž je, že nedokážu říct co si myslím. Takže, tohle všechno, si sama pro sebe pěkně povídám. Protože se bojím dalšího nepochopení, další zrday, dalších pomluv a nepřátel. Je to zlé, ale tohle je život a ten se s nikým nemazlí. Takže, když to tak shrnu, vše je prozatím O.K.

Jak mu "to" říct?

29. ledna 2012 v 10:02 | Saanma |  Kluci

Pro mě docela úsměvné téma, pro člověka, který nikdy s nikým nechodil (nikdo neříká, že to tak zůstane). Nenašla jsem zatím toho někoho, kdo by za to stál. Za co? Za snění o něm každou noc a volný čas, za tápení, zda si mě všímá...atd. Je toho docela dost, což některé z nás ty zamilované znají.

Jak se k němu co nejlépe dostat a říct mu "to" ?

Jsem takový makový no a?

28. ledna 2012 v 20:49 | Saanma |  Krása

Nevím proč už jsem dávno něco nenapsala jsem, názory mají lidi ovlivňovat a tak, jak koukám, byla chyba tohle nenapsat hned.

Mám dost lidí, kteří si myslí, co a bůvíproč je pro ně příšerné... Asi jste mě teď nepochopili, ale to nevadí, časem pochopíte.
Dejme si příklad, Emo člověk jde po ulici. co si asi myslí lidé okolo něj? Ukazují si na něj? Je to velmi pravděpodobné. Lidi nechápou rozdíly, hlavně ani to proč vlastně tady rozdíly jsou. Nelíbí se mi to, odjakživa jsem od všeho kus a nějak mi to nevadilo.

Nová úvodní fotka O.P.

28. ledna 2012 v 9:59 | Saanma |  SaanmaLíbí? Mě strašně moc! ♥♥
Mám jí použít? Taky, pro ty z vás, kteří komiks čtou, fotím další díl. Rozhodovala jsem se, která z x situací se stane. Ale nebojte se, dalal jsem jí teď lepší variantu. To druhé stejně příjde. :)

Oddělovače - název 007

28. ledna 2012 v 8:45 | Saanma |  Grafika

Nevím ani proč, ale vzpoměla jsem si na agenta 007. :D A tak jsem se pustila do menšího tvoření, uznávám, grafik ze mne nebude... Ale, snažila jsem se.

Pokud to bude chtít, používejte prosím nějaký odkaz na nás. Jinak škubu hlavy a lámu ruce. :D

Ohne Probleme - 6.díl - Vzpomínám

27. ledna 2012 v 19:10 | Saanma |  Ohne Probleme


V minulém díle slyšela Sarah něco, co asi neměla. Anette je stále v nemocnici a neví se, zda, někdy ještě bude stát na nohou. Kristen je tam s ní, pro Sarah to znamená jedno. Hodiny nemilosrdně odbíjí odplatu...


Prosím povinně

26. ledna 2012 v 6:50 | Saanma |  Saanma
Zde , přečtěte si! Velmi závažné...

Popravdě, je mi z toho zle. Jak tohle může někdo udělat? Když se nějaký roky s blogem pipláte a jste rádi, že je to jak to je...A pak bum! Osobně je mi líto té slečny s tisícery jmény, ona si snad ani neuvědomuje co dělá. Prostě škodí a baví jí to. tojle není hra lidi, tohle vám bere dost času, je to kus života...

Jo a pak taky ještě zde .

Můj bože, to je už tenhle svět tak zničený? Musíne se chovat takhle? To bych fakt ráda věděla, protože jestli ano, nechci s tím mít nic společného...

Proto prsím, dávejte si pozor.Blog už není tak bezpečný, když se tyhle lidi objeví... Jen doufám, že další její identitou není Tiena*, to by mne už dostalo na kolena vážení.

Podivuhodný, nebo obdivuhodný?

24. ledna 2012 v 15:20 | Saanma |  Saanma

Mám čas, sice ne pět hodin natož více, ale mám. Nějak se všechno začíná uklidňovat do velmi dobrých kolejí. Nechci to, ale zakřiknout. Sic dnes mohl být skvělý den, zítra být nemusí. (Rohozdla jsem se být realista a toho pesimistu někam šoupnout. Kam nejlépe? Do nějakého šuplíku, vždycky se hodí i druhá část, ne?)

Takže, osoní krize zažehnána asnad bude už konečně trochu klidu pro všechno tady. Jelikož jsme slavnostně překročili 4000 rozhodly jsme se s Kiley na nějaké menší oslavě. ( V sobotu, nebo neděli. )
Takže, se těšte.